Mirë se vini në Ring Mall

Qendra më e madhe tregtare në qytetin e Ferizajit, me 70 dyqane, 2500 m2 hapësirë argetim për fëmijë e të rritur, 600 vendparkingje. Brende me renome botërore e lokale.

Dyqanet tona

Veshëmbathje
  • Veshëmbathje
  • Shtëpiake
  • Ushqim & Pije
  • Aksesorë & Bizhuteri
  • Kozmetikë
  • Sportive
  • Elektronikë
  • Market
Kati1
Kati 1

Në katin e parë të Ring Mall mund t’i gjeni këto brende: New Yorker, Koton, Flo, Emo, Welch, Office Shoes, Pierre Cardin, Pandora, MMA Cosmetics, IAS, Middle Bar, Jack&Jones, Penti, Schafer, Gentli Shoes, Polo Accessory, Grand Decor, Comodita Home, Yatas Bedding, Viva Fresh Store dhe English Home.

Kati 2
Në katin e dytë të Ring Mall mund t’i gjeni këto brende: Gama, S/Spprint, Driloni Sportswear, Sport Vision, Sport Reality, Koton, Dilvin, LTB, David Walker, Estemed, Elle, Globay, Pure Parfume, Madame Coco, Altihan, Berisha Premium dhe Messa.
Kati2
Kati3
Kati 3
Në katin e tretë të Ring Mall mund t’i gjeni këto brende: Kids Zone, Wonder Parks, Caramell Kids, Monique, The Entertainer, Melitta, Pizza Piano, Ëmbëlsira, Lonki’s Food, Bomb Doner, Mondo Cafe, Heb’s, Domino’s, Plus Burger, Queeen’s Lounge Bar dhe Big Scoop.

INFORMATA

orari

ORARI I PUNËS

E Hënë-E Diel: 10:00-22:00

PARKINGU

Parking i jashtëm dhe nëntokësor për 600 vetura.

gift_card

GIFT CARD

Coming Soon

Të Fundit

There are many variations of passages of lorem.