Showing 1–12 of 16 results

ATLIHAN

Veshmbathjet e biznesit, superiore për meshkuj, për dukjen tuaj më të mirë, i gjeni më afër jush tashmë.

Caramell Kids

Dyqani i veshmbathjeve më të dashura për më të dashurit tanë, të vegjlit. Me dyqanet në Prizren dhe Gjakovë, tani vijmë edhe më afër jush - në Ring Mall në Ferizaj.

Dilvin

Veshje për Femra - "Dilvin by dugi" është përfaqësues i autorizuar për Kosovë i brendit të njohur Turk "Dilvin".

ELLE

Brend i mirënjohur, i themeluar qysh në vitin 1977, me qëllim që të modernizojë veshjet dhe t'i çojë në një nivel më të lartë. Me kalimin e kohës veçse është konsoliduar dhe zhvilluar më tutje, duke qenë prezent në shumë shtete, përfshirë edhe Kosovën, me pikat në Prishtinë dhe Ring Mall tashmë.

FLO

FLO, ME KAMË N'TOKË!
 

Gentli Shoes

Artikuj për femra, meshkuj & fëmijë. Këpucë të cilësisë europiane, nga brendet më të njohura botërore dhe rajonale: Ciciban, Clarks, Vagabond, Steve Madden, Fly London, Ara, Imac, Vizzano, Beira Rio, Moleca etj., të cilët i përfaqësojnë ekskluzivisht në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni.

GRAFITI

Grafiti Shoes është themeluar ne vitin 2000! Është dyqan që bënë shitjen e këpucëve, çizmeve, sandaleve dhe çantave për meshkuj dhe femra.

Jack & Jones

JACK & JONES - e themeluar si një markë e veshjeve të xhinseve në Danimarkë në 1990. Nga fillimet e vogla, marka ka evoluar dhe tani është njësia më e madhe e biznesit në grupin BESTSELLER A / S - dhe është, me afro një mijë dyqane, një nga shitësit më të mëdhenj të veshjeve për meshkuj në Evropë.

JIVENSI

Veshmbathjet e biznesit, superiore për meshkuj, për dukjen tuaj më të mirë, i gjeni më afër jush tashmë.

KAGI

Veshmbathjet e biznesit, superiore për meshkuj, për dukjen tuaj më të mirë, i gjeni më afër jush tashmë.

KOTON

Cilësia, kualitetit dhe çmimet tejet të përshtatshme, përvoja e madhe dhe investimi në teknologji bëjnë që KOTON të jetë adresë e vazhdueshme për të gjithë ata që e ndjekin trendin në botën e modës.

LTB

"Një pasion që nuk përfundon kurrë për xhinset, që nga viti 1948". Në LTB ne përpiqemi të nxjerrim anën e sigurt dhe të fuqishme të klientëve tanë për t'u ndjerë gjithmonë rehat kur veshin rrobat tona.