Showing 13–24 of 46 results

English Home

Brendi i njohur botëror English Home ofron shumëllojshmëri produktesh në Tekstil dhe Dekor Shtëpiak. facebook.com/englishhomeks/

EsteMed

EsteMed Beauty Center - Depilime me Laser, Tretmane të fytyrës, Dobësim, Formësim, Heqje Celuliti etj. Kënaqesia juaj, prioriteti ynë!     facebook.com

FLO

FLO, ME KAMË N'TOKË!
 

GAMA Electronics

Brands: BOSCH, Sony Ericsson, Sony, Panasonic, LG, Siemens, Samsung, CONTI, Beko, Capriolo, Tefal, First, Neo, Kelon, Rowenta, Moulinex, Dell, HP, Samsung Mobile.
+386 49 439 345 +386 49 500 003 +381 290 321 434

Gentli Shoes

Artikuj për femra, meshkuj & fëmijë. Këpucë të cilësisë europiane, nga brendet më të njohura botërore dhe rajonale: Ciciban, Clarks, Vagabond, Steve Madden, Fly London, Ara, Imac, Vizzano, Beira Rio, Moleca etj., të cilët i përfaqësojnë ekskluzivisht në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni.

GRAFITI

Grafiti Shoes është themeluar ne vitin 2000! Është dyqan që bënë shitjen e këpucëve, çizmeve, sandaleve dhe çantave për meshkuj dhe femra.

Grand Decor

GRANDdecor është kompania e parë e dekorit dhe organizimeve në Kosovë. Me një përvojë 16 vjeçare, GRANDdecor ofron shërbimet më cilësore dhe idetë më kreative në vend.

Heb’s

Kaçikat ma t'mirë në Kosovë dhe jo vetëm, e dini ku i gjeni: në Heb's. Me lokacionet në Prishtinë, Prizren, tanimë edhe në Ferizaj në Ring Mall do të keni mundësinë t'i shijoni, sa herë të doni!

iAs

IAS Group ofron zgjedhje të shumë llojshme të aksesorëve, syzeve dhe orëve te markave më të njohura botërore.

Jack & Jones

JACK & JONES - e themeluar si një markë e veshjeve të xhinseve në Danimarkë në 1990. Nga fillimet e vogla, marka ka evoluar dhe tani është njësia më e madhe e biznesit në grupin BESTSELLER A / S - dhe është, me afro një mijë dyqane, një nga shitësit më të mëdhenj të veshjeve për meshkuj në Evropë.

JIVENSI

Veshmbathjet e biznesit, superiore për meshkuj, për dukjen tuaj më të mirë, i gjeni më afër jush tashmë.

KAGI

Veshmbathjet e biznesit, superiore për meshkuj, për dukjen tuaj më të mirë, i gjeni më afër jush tashmë.