Showing 25–36 of 46 results

KOTON

Cilësia, kualitetit dhe çmimet tejet të përshtatshme, përvoja e madhe dhe investimi në teknologji bëjnë që KOTON të jetë adresë e vazhdueshme për të gjithë ata që e ndjekin trendin në botën e modës.

Lonki’s Food

Me një traditë të mirënjohur në Ferizaj tashmë, ushqimet tradicionale dhe jo vetëm që i gjeni tek ne, ju e dini që shijojnë shumë dhe përgatiten me përbërësit më të mirë.

LTB

"Një pasion që nuk përfundon kurrë për xhinset, që nga viti 1948". Në LTB ne përpiqemi të nxjerrim anën e sigurt dhe të fuqishme të klientëve tanë për t'u ndjerë gjithmonë rehat kur veshin rrobat tona.

MADAME COCO

Madame Coco, lider në sektorin e tekstileve shtëpiake dhe produkteve dekorative. Ofron një gamë të gjerë produktesh, nga tekstilet në shtëpi te qelqi dhe kristali, produkte kuzhine, produkte plastike, produkte të kujdesit personal dhe produkte kozmetikë.

Malatya Pazari

Produktet kualitative bio, llokum të ndryshëm e deri tek frutat e thata, tani vijnë edhe në Ferizaj, në këndin Malatya Pazar.

MMA Cosmetics

Produktet kulmore të kozmetikës dhe jo vetëm, të brendeve më të njohura dhe kualitative botërore, për nevojat tuaja, përveç pikave tona në Prishtinë, tani i sjellim edhe më afër jush, në Ferizaj - Ring Mall. https://mmacosmetics.shop/

Mondo

MONDO Caffe, tashmë e mirënjohur për të gjithë, me lokacionet e saj në Prishtinë dhe Ferizaj. Kafe, ëmbëlsira, ushqime që jo veç shijojnë shumë por edhe shumë kualitative, në një ambient të këndshëm e relaksues.

NewYorker

Modë dhe stilë jetese - inspirime për secilin moment: newyorker.de/xk/

Office Shoes

OFFICE SHOES është një nga dyqanet-zinxhirë udhëheqës në fushën e shitjes së këpucëve në Rajon. Këpucë cilësore, cmime të arsyeshme.

Pandora

Kjo markë botërore me traditë shumëvjeçare, vazhdon të jetë lider edhe në Kosovë. Stolitë Pandora janë ato që ju mundësojnë të reflektoni natyrën tuaj dhe të pasuroni stilin me një dimension të ri, përmes elementeve të frymëzuara nga momentet e veçanta të çdo femre, duke u shndërruar kështu në stolitë më të dashura dhe pëlqyera për to. www.pandora.net/

Penti

Brendi i njohur i veshjeve të mbrendëshme, veshjeve të gjumit dhe aksesorëve tjerë.   www.penti.com

Pierre Cardin

Pierre Cardin: "You Wear It Well". Industria e Veshjeve, Tekstileve , Tapeteve dhe Aksesoreve themeluar ne Paris, 1950 nga Pierre Cardin.